Zaproszenie na szkolenia - Młodzi w Łodzi

zaproszenie na webinar firmy Bluerank

Webinar "Customer Journey to model, który pomaga odpowiedzieć na pytanie: Co zrobić, aby sprzedawać więcej. Zrozum klientów i buduj ich doświadczenia. Podejmuj lepsze decyzje?", odbędzie się 26.04.2023r. w godzinach 16:00-17:30. Podczas spotkania (warsztatów/webinaru):

• Dowiesz się, czym jest Customer Journey i jak tę ścieżkę klienta poznawać oraz mapować.
  • Zrozumiesz ścieżkę klienta. Będziesz umiał wyznaczyć punkty styku z marką.
  • Poznasz model SEE-THINK-DO-CARE oraz jego praktyczne przełożenie na promocję produktów i usług.
  • Zrozumiesz, jak budować komunikację w poszczególnych etapach STDC.

Link do webinaru zostanie udostępniony zgłoszonym uczestnikom.

Plakat webinaru firmy AOMB Polska!

Webinar "Webinar: Patentowanie rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję z AOMB Polska", odbędzie się 20.04.2023r. w godzinach 10:00-11:30. W trakcie wykładu omówimy, jak należy podejść do patentowania rozwiązań ze sztuczną inteligencją. Jakie są wymagania jakie musi spełniać takie rozwiązanie, żeby starać się o patent. Jak szukać technicznego charakteru, nowości i poziomu wynalazczego rozwiązania – warunków uzyskania patentu. Webinar poprowadzi Konrad Futera – polski rzecznik patentowy, magister inżynier Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej oraz Doktorant Politechniki Warszawskiej. Sprawdzam czy świat rzeczywiście jest pokryty w większości wodą, w najpowolniejszy i najmniej wygodny sposób. Żeglując po nim.

Webinar firmy iTechArt!

Webinar "Overview of roles in the company: Business Analyst, Project Manager, Product Owner. What’s the difference?", odbędzie się 20.04.2023r. w godzinach 14:30-16:00. Prezentacja koncentruje się na zapewnieniu kompleksowego zrozumienia różnych ról w firmie i różnic między nimi. Prelegent wyjaśni obowiązki Business Analyst, Project Manager, Product Owner oraz omówi konkretne umiejętności i wiedzę specjalistyczną wymagane na każdym stanowisku. Prowadzącym będzie Mateusz Grajnert, Lead Business Analyst at iTechArt, który zwróci również uwagę na współzależności między rolami i sposób, w jaki współpracują, aby realizować udane projekty. Uczestnicy mogą spodziewać się jasnego zrozumienia różnic między tymi rolami, co może pomóc im w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji dotyczących ścieżki kariery lub struktury zespołu projektowego. Webinar będzie przeprowadzony w języku angielskim.